Očenášek - Mikulka, spol. s r. o.

  582 365 650
  info@ocenasek-mikulka.cz

Profil společnosti

1991-2016

Očenášek - Mikulka, spol. s r. o. - Od zemních prací po mytí vozidel

Vznik firmy Očenášek-Mikulka se datuje do roku 1991, kdy začala mezi dodavateli stavebních prací působit Autodoprava Petr Očenášek. Tato za téměř 15 let své činnosti prošla vývojem od malé firmy nabízející přepravu sypkých hmot na liniových stavbách velkých stavebních firem k prosperující společnosti zajišťující technologickou dopravu a zemní práce pro stavební společnosti s působností po celé ČR. V roce 2005 tento proces vyústil v založení obchodní firmy Očenášek - Mikulka, spol. s r. o., která pokračuje ve spolupráci s předními stavebními firmami v České republice. V současné době je naším největším partnerem firma Skanska.

historie očenášek - mikulka, spol. s r. o.

Vlastní servisní středisko v Prostějově zajišťuje opravy a servis jak vlastních prostředků, tak zejména nákladních vozidel pro široký okruh externích zákazníků. V rámci této služby zajišťujeme zejména výměny a prodej olejů Valvoline, prodej náhradních dílů a příslušenství pro nákladní vozidla a opravy motorů a převodovek Tatra. Významnou aktivitou je prodej nafty OMV s možností rozvozu autocisternou 2900 l.

Na všech vozidlech a strojích firmy jsou zaměstnáni zkušení pracovníci s příslušným oprávněním. Firma disponuje vlastním servisním vozidlem za účelem odstranění případné poruchy v co nejkratší možné době přímo na místě.

caterpillar firmy očenášek - mikulka při práci

OP HOLDING

Očenášek - Mikulka, spol. s r. o. logo
Očenášek - Mikulka, spol. s r. o.
CMP Trade, s. r. o.
Náhradní díly pro drtiče
Petr Očenášek
Petr Očenášek
OP Cable, s. r. o.
Výrobce speciálních metalických kabelů
OP Office, Prostějov
Reprezentativní kancelářské prostory v Prostějově